Dla instalatorów

Dostarcz swoim klientom niezawodny i oszczędny sposób ogrzewania domu i ciepłej wody. Chętnie pomożemy w poszerzeniu wiedzy i podzielimy się doświadczeniem w zakresie montażu.

Oprócz samego zbiornika, zapewniamy cały pakiet usług, dzięki któremu bezpiecznie i skutecznie połączysz urządzenie z systemem instalacji:

  • Gotowe schematy podłączenia – katalog i schematy w wersji elektronicznej
  • Transport zbiornika do klienta – sam nie musisz się o to martwić
  • Szkolenia techniczne dla instalatorów i partnerów handlowych – chętnie dzielimy się wiedzą
  • Techniczny Opiekun Klienta – pomoc na miejscu i przez telefon
  • Przejrzyste umowy – jasne zasady współpracy
  • 10 letni czas gwarancji – najdłuższy na rynku

Na pewno w swojej ofercie chcesz mieć tylko sprawdzone rozwiązania. Zaproponuj klientom zbiornik, który poddajemy testom od lat, i który mogą polecić setki zadowolonych użytkowników. Surowcami, na których opieramy produkcję zbiorników są miedź i stal wysokiej klasy. Miedź – ze względu na jej antybakteryjne działanie, kluczowe w kontakcie z wodą użytkową. Stal o grubości 3mm – dwukrotnie wyższą od obowiązujących norm, żeby wydłużyć żywotność urządzenia i zagwarantować co najmniej 10 lat bezawaryjnego działania.

Zbiornik Noel podłączysz do każdego rodzaju instalacji. Duża liczba urządzeń grzewczych albo miejsc poboru wody nie jest tu przeszkodą. Zamiast zbiornika z jedną wężownicą, wybierz ten z dwiema lub trzema. W ten sposób zintegrujesz system ogrzewania nawet w bardzo dużym budynku, takim jak hotel czy szpital. Połączysz układ otwarty z zamkniętym przy pełnej dowolności kombinacji, zapewniając klientom nieograniczoną ilość ciepłej wody na bieżąco.

 

Znamy specyfikę rynku i wciąż czerpiemy wiedzę od specjalistów od montażu. Udostępniamy gotowe schematy podłączenia zbiornika Noel z wieloma rodzajami urządzeń grzewczych i ekologicznych źródeł ciepła. Znajdziesz je zarówno w naszym katalogu, jak i w wersji elektronicznej – do pobrania. Dzięki nim w wygodny sposób wskazówki do montażu będziesz mieć cały czas przy sobie.

 

Noel

Ekologia. Bezpieczeństwo. Oszczędność.

Zapewniamy nieprzerwany dostęp do ciepła w Twoim domu, hotelu  i wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. Zbiornik buforowy Noel akumuluje energię i współpracuje z każdą instalacją grzewczą. Nasz zbiornik można podłączyć do pompy ciepła lub innych źródeł ogrzewania. Chcesz dowiedzieć się, jak możemy zadbać o Twoje potrzeby? Napisz lub zadzwoń.

 

NOEL
tel. +48 713 666 242

Polityka Prywatności

Polityka prywatności w formularzach

FORMULARZ KONTAKTOWY