Ciepła woda

Zbiornik Noel to najlepsze wsparcie dla systemu ogrzewania budynków. Nasze urządzenie wykorzystuje system przepływowego ogrzewania wody – ciepła woda jest dostarczana na bieżąco do kranów, pryszniców i całej instalacji. Zbiorniki Noel wyróżnia:
  • Miedziana wężownica.
  • Higiena – nie rozwija się bakteria Legionella.
  • Przepływowa technologia grzania wody.
  • Zawsze świeża woda – nie stoi w obiegu, więc nie starzeje się w instalacji.
  • Ciepła woda jest dostarczana bez przerwy.
Chcesz mieć stały dostęp do ciepłej wody? Dołącz do instalacji grzewczej zbiornik Noel – on sprawi, że ciepłej wody nie zabraknie!   W porównaniu do innych obecnych na rynku zbiorników lub zasobników, zbiornik Noel nie zmniejsza swojej wydajności z biegiem lat. Zobacz pozostałe różnice między urządzeniami.   Porownanie zasobnikow i zbiornikow NOEL   Różnice między zasobnikami a zbiornikiem Noel są zauważalne również w przypadku wydajności urządzeń. Duża pojemność urządzenia nie zawsze przekłada się na jego wysoką wydajność, a to – bieżący dostęp do ciepłej wody.   Wykorzystanie zbiornikow noel do dostarczania cieplej wody   Technologia przepływowego ogrzewania wody użytkowej to innowacja, z którego skorzystasz na kilka sposobów. Po pierwsze – oszczędność czasu. Jeśli niejednokrotnie czekałeś kilkadziesiąt sekund, a nawet kilka minut na to, by umyć naczynia w ciepłej wodzie lub po prostu się wykąpać, pora na zmianę. Zbiornik Noel wykorzystuje technologię przepływowego ogrzewania wody, dzięki czemu jest ona w przepływie non stop. Nawet jej duże pobory nie wpływają na to, że w kranie pojawi się zimna woda. Ciepła woda jest dostępna przez cały czas. Wężownice w zbiorniku Noel mają duże powierzchnie i są wykonane z miedzi, która dobrze przewodzi ciepło. Dzięki temu cały proces ogrzewania wody znacznie się przyspiesza. Ciepła woda pojawia się w kranie czy pod prysznicem natychmiast. Nieistotna jest liczba osób, które chcą z niej skorzystać w tym samym czasie – dla żadnej nie zabraknie ciepłej wody. Po drugie – oszczędność pieniędzy. Każde oczekiwanie na ciepłą wodę podwyższa Twoje rachunki. Łatwo policzyć, ile tracisz, kiedy każdy z domowników (lub użytkowników) bez potrzeby wylewa zimną wodę każdego dnia: przed umyciem rąk, kąpielą, wzięciem prysznica czy umyciem naczyń. Zbiornik wykorzystuje technologię przepływowego ogrzewania wody, która na bieżąco ogrzewa ciecz. To, z jakiego systemu ogrzewania korzystasz, jest w tym wypadku bez znaczenia. Zbiornik współpracuje ze wszystkimi urządzeniami. Ciepła woda pojawia się w kranie od razu po jego odkręceniu – nawet, jeśli jednocześnie w kilku łazienkach chce wykąpać się kilka, a nawet kilkadziesiąt osób.

Jaki zbiornik wybrać, by ciepłej wody nigdy nie zabrakło?

  Zbiorniki noel - zuzycie cieplej wody W przypadku większego poboru wody, np. w jacuzzi czy deszczownicy, należy sprawdzić parametry urządzenia, czyli pobór wody w l/min. Może się okazać, że jeśli posiadasz deszczownicę, wtedy zbiornik z wydajnością 40l/min wystarczy, by ciepłą wodę wykorzystywać jednocześnie w dwóch łazienkach i jednej kuchni.  
Noel

Ekologia. Bezpieczeństwo. Oszczędność.

Zapewniamy nieprzerwany dostęp do ciepła w Twoim domu, hotelu  i wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. Zbiornik buforowy Noel akumuluje energię i współpracuje z każdą instalacją grzewczą. Nasz zbiornik można podłączyć do pompy ciepła lub innych źródeł ogrzewania. Chcesz dowiedzieć się, jak możemy zadbać o Twoje potrzeby? Napisz lub zadzwoń.

 

NOEL
tel. +48 713 666 242

Polityka Prywatności

Polityka prywatności w formularzach

FORMULARZ KONTAKTOWY