O nas

Jesteśmy rodzinną firmą prowadzoną przez pasjonatów nowoczesnych instalacji grzewczej. Działamy od 2006 roku, kiedy opatentowaliśmy 3 innowacyjne zbiorniki. To, co przyświecało nam podczas pracy, to chęć dzielenia się naszą wiedzą i wprowadzenia na rynek produktu, który ułatwi życie mieszkańcom domów jednorodzinnych, ale też właścicielom większych obiektów, takich jak restauracje czy pensjonaty. Posiadamy własny zakład produkcyjny w okolicach Wrocławia, a nasze produkty powstają w oparciu o sprawdzone europejskie surowce.

Noel powstał jako autorski pomysł ojca właściciela firmy. Lesław Krzeszowiak z zawodu jest elektrykiem, a nowoczesne instalacje grzewcze to jego pasja. Z poszerzania wiedzy w tym zakresie narodził się pomysł na innowacyjne rozwiązanie – zbiornik z miedzianą wężownicą. Wiedza instalatorska pana Lesława miała ogromne znaczenie w procesie budowania firmy.

Noel niezmiennie jest rodzinnym przedsiębiorstwem, a jego członkowie codziennie dzielą się ze sobą doświadczeniem i pomysłami. „…” – mówi właściciel Noel, Jacek Krzeszowiak.

Wciąż zdobywamy i poszerzamy doświadczenie w zakresie:

 

Realizacji dla branży HoReCa – budujemy indywidualnie skrojone systemy dla hoteli, pensjonatów, zajazdów, domów weselnych, restauracji

Realizacji przemysłowych – komponujemy zbiorniki do wody lodowej i na glikol

Instalacji zbiorników dla obiektów użyteczności publicznej – szpitali, obiektów sakralnych,

Dopasowania zbiorników do leśniczówek, Zakładów Przetwórstwa Spożywczego

Odzysku ciepła w trudnych obiektach – automyjniach, zakładzie pralniczo-farbiarskim, w ogrodnictwie

Instalacji zbiorników w dużych obiektach – pałacach, blokach mieszkalnych, klubach fitness

Bezpieczeństwo działania zbiornika Noel i innowacyjność opracowanego przez nas rozwiązania potwierdzają certyfikaty i patenty.

 

Nasze certyfikaty:

 

Zapoznaj się ze szczegółowymi specyfikacjami naszych zbiorników. Pobierz pełną dokumentację techniczną, która przybliży Ci sposób działania produktów Noel i ułatwi ich montaż.

 

                                                  

Noel

Ekologia. Bezpieczeństwo. Oszczędność.

Zapewniamy nieprzerwany dostęp do ciepła w Twoim domu, hotelu  i wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. Zbiornik buforowy Noel akumuluje energię i współpracuje z każdą instalacją grzewczą. Nasz zbiornik można podłączyć do pompy ciepła lub innych źródeł ogrzewania. Chcesz dowiedzieć się, jak możemy zadbać o Twoje potrzeby? Napisz lub zadzwoń.

 

NOEL
tel. +48 713 666 242

Polityka Prywatności

Polityka prywatności w formularzach

FORMULARZ KONTAKTOWY