NOEL Dla Instalatorów i Projektantów

Tworzymy system przyjazny i dla użytkownika, i dla architekta. Intuicyjny w montażu i nieszkodliwy dla środowiska. Dostarcz swoim klientom niezawodny i oszczędny sposób ogrzewania domu i ciepłej wody. Chętnie pomożemy w poszerzeniu wiedzy i podzielimy się doświadczeniem w zakresie montażu.

Pełen Pakiet Wsparcia dla Instalatorów

Oprócz samego zbiornika, zapewniamy cały pakiet usług, dzięki któremu bezpiecznie i skutecznie połączysz urządzenie z systemem instalacji:

 • R

  Gotowe schematy podłączenia – katalog i schematy w wersji elektronicznej

 • R

  Transport zbiornika do klienta – sam nie musisz się o to martwić

 • R

  Szkolenia techniczne dla instalatorów i partnerów handlowych – chętnie dzielimy się wiedzą

 • R

  Techniczny Opiekun Klienta – pomoc na miejscu i przez telefon

 • R

  Przejrzyste umowy – jasne zasady współpracy

 • R

  10 letni czas gwarancji – najdłuższy na rynku

Oferuj Swoim Klientom Produkt Najwyższej Jakości

Na pewno w swojej ofercie chcesz mieć tylko sprawdzone rozwiązania. Zaproponuj klientom zbiornik, który poddajemy testom od lat, i który mogą polecić setki zadowolonych użytkowników. Surowcami, na których opieramy produkcję zbiorników są miedź i stal wysokiej klasy. Miedź – ze względu na jej antybakteryjne działanie, kluczowe w kontakcie z wodą użytkową. Stal o grubości 3mm – dwukrotnie wyższą od obowiązujących norm, żeby wydłużyć żywotność urządzenia i zagwarantować co najmniej 10 lat bezawaryjnego działania.
GADS 3 1200x628 1
Zbiornik Noel podłączysz do każdego rodzaju instalacji. Duża liczba urządzeń grzewczych albo miejsc poboru wody nie jest tu przeszkodą. Zamiast zbiornika z jedną wężownicą, wybierz ten z dwiema lub trzema. W ten sposób zintegrujesz system ogrzewania nawet w bardzo dużym budynku, takim jak hotel czy szpital. Połączysz układ otwarty z zamkniętym przy pełnej dowolności kombinacji, zapewniając klientom nieograniczoną ilość ciepłej wody na bieżąco.

Znamy specyfikę rynku i wciąż czerpiemy wiedzę od specjalistów od montażu. Udostępniamy gotowe schematy podłączenia zbiornika Noel z wieloma rodzajami urządzeń grzewczych i ekologicznych źródeł ciepła. Znajdziesz je zarówno w naszym katalogu, jak i w wersji elektronicznej – do pobrania. Dzięki nim w wygodny sposób wskazówki do montażu będziesz mieć cały czas przy sobie.

NOEL dla Projektantów

Tworzymy system przyjazny i dla użytkownika, i dla architekta. Intuicyjny w montażu i nieszkodliwy dla środowiska. Zbiornika NOEL nie może zabraknąć w Twoim projekcie, jeśli chcesz oferować rozwiązania:

 • R

  Ekologiczne,

 • R

  Oszczędne,

 • R

  Proste w montażu,

 • R

  Intuicyjne w użytkowaniu,

 • R

  Praktyczne w utrzymaniu,

 • R

  Współpracujące z każdą instalacją,

 • R

  Nowoczesne

Przewagą zbiornika Noel nad podobnymi rozwiązaniami jest możliwość idealnego dopasowania urządzenia do konkretnego budynku i potrzeb jego mieszkańców lub użytkowników. Oprócz standardowych zbiorników, w ofercie znajdziesz urządzenia podatne na modyfikacje. Oznacza to indywidualne dobranie objętości zbiornika, jego wymiarów i mocy. To szczególnie istotne w przypadku nowoczesnego budownictwa, w którym na kotłownię w domu przeznacza się niewiele miejsca.
zdjecie-wspolpraca-dla-projektantow
Elastyczność rozwiązania Noel jest widoczna również na etapie montażu zbiornika. Urządzenie współpracuje z każdym rodzajem instalacji grzewczej i może być podłączone na każdym etapie prac – również dodane do funkcjonującej już instalacji. Nie ma też ograniczeń dotyczących liczby urządzeń w układzie. Zbiornik z trzema wężownicami daje nieograniczone możliwości, w tym połączenie układu otwartego z zamkniętym czy standardowych źródeł ciepła (np. kotłów na paliwo stałe) z odnawialnymi (np. panelami słonecznymi).
Konsekwencją idealnego dopasowania zbiornika do rodzaju budynku są też oszczędności. Urządzenie pozwala w pełni wykorzystać energię produkowaną przez urządzenia grzewcze. W efekcie podczas jednego okresu grzewczego pozwala zaoszczędzić nawet 30% opału. Umożliwia to świetna izolacja termiczna i przechwytywanie energii ze źródeł ciepła. Energia zbędna w danym momencie nie jest spalana bez potrzeby, ale magazynowana i przekazywana do grzejników dopiero wtedy, gdy ma ogrzać wodę użytkową lub wnętrza.
Oszczędność kosztów wynika również z inwestycji w samo urządzenie. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy 3mm stal – dwukrotnie grubszą, niż przewiduje norma UDT. Miedziane wężownice znakomicie przewodzą ciepło, mają też właściwości antybakteryjne. Dzięki tym surowcom mogliśmy stworzyć urządzenie odporne na upływ czasu i działanie korozji. Klientom proponujemy 10 lat gwarancji. Możemy zapewnić, że jakość działania zbiornika nie ulegnie zmianie.

DOKUMENTACJA TECHNICZNA

Zbiornik Noel 400/1W/24 PDF CAD
Zbiornik Noel 400/2W/24 PDF CAD
Zbiornik Noel 700/1W/24 PDF CAD
Zbiornik Noel 700/1W/40 PDF CAD
Zbiornik Noel 700/2W/40 PDF CAD
Zbiornik Noel 700/3W/40 PDF CAD
Zbiornik Noel 900/1W/40 PDF CAD
Zbiornik Noel 900/1W/80 PDF CAD
Zbiornik Noel 900/2W/40 PDF CAD
Zbiornik Noel 900/2W/80 PDF CAD
Zbiornik Noel 900/3W/40 PDF CAD
Zbiornik Noel 1200/1W/40 PDF CAD
Zbiornik Noel 1200/1W/80 PDF CAD
Zbiornik Noel 1200/2W/40 PDF CAD
Zbiornik Noel 1200/2W/80 PDF CAD
Zbiornik Noel 1200/3W/40 PDF CAD

Nasze certyfikaty:

Zapoznaj się ze szczegółowymi specyfikacjami naszych zbiorników. Pobierz pełną dokumentację techniczną, która przybliży Ci sposób działania produktów Noel i ułatwi ich montaż.
UDT CERT
Logo UPRP
0 upload 05d497371c