Dla domu

Koniec zmartwień o zapewnienie ciepła w domu. Zbiornik Noel zatroszczy się o to za Ciebie. Podłączymy go do instalacji grzewczej, którą już posiadasz lub przeprowadzimy modernizację kotłowni. Co znajdziesz w naszej ofercie?

Zbiornik Noel najłatwiej dobrać pod kątem rodzaju instalacji, którą posiadasz lub planujesz założyć w domu. Przykładowe instalacje dla podstawowego zbiornika z jedną wężownicą to:

 • Kocioł na paliwo stałe
 • Kominek z płaszczem wodnym + kocioł
 • Pompa ciepła + kominek z płaszczem wodnym

Czytaj więcej

Przykładowe instalacje, do których najlepiej podłączyć zbiornik z dwiema wężownicami to:

 • Kocioł + kolektory słoneczne
 • Kominek z płaszczem wodnym + instalacja gazowa
 • Kominek z płaszczem wodnym + kolektory słoneczne + instalacja gazowa

Czytaj więcej

Przykładowe instalacje, z którymi sprawdzi się zbiornik z trzema wężownicami:

 • Kominek z płaszczem wodnym + kolektory słoneczne + instalacja gazowa
 • Kominek z płaszczem wodnym + pompa ciepła + instalacja gazowa

Czytaj więcej

Zbiornik do prostej instalacji

Nasze podstawowe urządzenie. Zbiera energię wyprodukowaną przez źródła ciepła i dostarcza je do każdego zakątka Twojego obiektu. Technologia, którą wykorzystuje, umożliwia przekazywanie ciepłej wody do kranów, pryszniców i innych miejsc poboru na bieżąco.
Zbiornik Noel nie wymaga od użytkowników obsługi – działa całkowicie samodzielnie. Potrafi przekazywać ciepło non stop, a wtedy gdy nie jest potrzebne, magazynować je na później. Sprawdzi się w małych obiektach, wykorzystujących proste instalacje np. z kotłem na paliwo stałe lub pompą ciepła.

Zbiornik do średniozaawansowanej instalacji

Rozbudowana wersja podstawowego zbiornika Noel. Dwie wężownice przy zbiorniku mogą służyć jednocześnie do ogrzewania wody i przechwytywania ciepła dostarczanego przez kominek, piec gazowy, pompę ciepła czy inne urządzenie grzewcze, jakiego używasz.
To rozwiązanie dla Twojego domu, jeśli używasz nieco bardziej rozbudowanego systemu ogrzewania. Zbiornik możemy podłączyć do większej liczby urządzeń, w tym również kolektorów słonecznych. Noel połączy całą instalację i zapewni, że osobne urządzenia zaczną ze sobą współpracować i zapewnią Twojej rodzinie ciepło przez cały czas.

Zbiornik do zaawansowanej instalacji

Najbardziej zaawansowana wersja zbiornika Noel. Trzy wężownice zapewniają niemal nieograniczone możliwości podłączania do nich urządzeń grzewczych i odbiorników ciepła. Na co dzień używasz kotła na paliwo stałe, w salonie korzystasz z kominka, a w słoneczne dni z paneli fotowoltaicznych? Zbiornik z trzema wężownicami połączy te wszystkie urządzenia.
Podobnie jak inne modele, może zarówno gromadzić nadmiar energii, jak i samodzielnie ogrzewać wodę użytkową. Dzięki niemu zapomnisz o czekaniu na ciepłą wodę pod prysznicem i pilnowaniu, by w piecu nie zagotowała się woda.

Co zyskujesz?

 • Bezpieczeństwo ogrzewania – zabezpieczenie przed przegrzewaniem się wody w kotle lub kominku
 • Niższe rachunki – oszczędność nawet 1/3 opału, który zamiast do komina, trafia do pomieszczeń
 • Wygoda – zbiornik działa samodzielnie, bez ręcznego załączania i wyłączania przez domowników
 • Ciepła woda na bieżąco – technologia Noel dostarcza ciepłą wodę do każdego kranu i prysznica w budynku, bez względu na to, ile osób korzysta z niej jednocześnie
 • Dopasowanie do każdego domu – oprócz szerokiego wyboru pojemności i mocy zbiorników, możliwość dopasowania ich wymiarów do wielkości kotłowni

Dowiedz się więcej o korzyściach

Noel

Ekologia. Bezpieczeństwo. Oszczędność.

Zapewniamy nieprzerwany dostęp do ciepła w Twoim domu, hotelu  i wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. Zbiornik buforowy Noel akumuluje energię i współpracuje z każdą instalacją grzewczą. Nasz zbiornik można podłączyć do pompy ciepła lub innych źródeł ogrzewania. Chcesz dowiedzieć się, jak możemy zadbać o Twoje potrzeby? Napisz lub zadzwoń.

 

NOEL
tel. +48 713 666 242

Polityka Prywatności

Polityka prywatności w formularzach

FORMULARZ KONTAKTOWY