Ogrzewanie hali produkcyjnej Pasedo – 45% oszczędności z buforami ciepła NOEL

Dzięki innowacyjnym magazynom energii cieplnej, zaimplementowanym przez Noel, Pasedo osiągnęło imponujące ponad 45% oszczędności na opale, zwiększając przy tym temperaturę na hali.

  • Home
  • /
  • Projekty
  • /
  • Ogrzewanie hali produkcyjnej Pasedo – 45% oszczędności z buforami ciepła NOEL

System ogrzewania hali produkcyjnej Pasedo.

W hali produkcyjnej firmy Pasedo, zajmującej się produkcją podzespołów do bram garażowych na powierzchni 6000 m², firma Noel wprowadziła wydajne magazynowanie ciepła.
Dzięki zastosowaniu innowacyjnych magazynów energii cieplnej, udało się osiągnąć imponujące ponad 45% oszczędności na opale. To nie tylko dowód na efektywność energetyczną zastosowanych rozwiązań, ale także znaczące obniżenie kosztów operacyjnych, co przekłada się na większą konkurencyjność firmy Pasedo na rynku.

Kluczowe Korzyści:

Znaczące oszczędności na opale
Implementacja magazynów energii cieplnej pozwoliła na obniżenie kosztów opału o ponad 45%, co w skali roku przekłada się na znaczące oszczędności finansowe. Jest to szczególnie istotne w kontekście rosnących cen energii, oferując firmie Pasedo możliwość alokacji zaoszczędzonych środków na inne potrzeby rozwojowe.

Efektywność energetyczna
Wykorzystanie nowoczesnych technologii w magazynach energii cieplnej zapewnia optymalne wykorzystanie wyprodukowanego ciepła. Oznacza to, że energia, która mogłaby zostać zmarnowana, jest skutecznie gromadzona i wykorzystywana do ogrzewania, co maksymalizuje efektywność całego systemu.

Ekologiczne rozwiązanie
Redukcja zużycia paliwa nie tylko wpływa na obniżenie kosztów, ale także na zmniejszenie śladu węglowego firmy. W dobie rosnącej świadomości ekologicznej i nacisku na zrównoważony rozwój, takie rozwiązania przyczyniają się do poprawy wizerunku firmy.

Galeria

Szukasz kotłowni niezawodnej?

Dowiedz się więcej o naszych systemach grzewczych i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc zaoszczędzić na kosztach ogrzewania, oraz usprawnić twoją instalację C.O. i C.W.U.