Koszty

Każdy zbiornik dobieramy indywidualnie do rodzaju instalacji, rodzaju i liczby urządzeń grzewczych, a także potrzeb jego użytkowników. W związku z tym cena waha się m.in. w zależności od liczby wężownic, pojemności i mocy zbiornika.

Co składa się na cenę zbiornika Noel? Między innymi gwarancja, że przez co najmniej 10 lat będzie działał bezawaryjnie, z niezmienioną mocą. Będziesz mógł zapomnieć o konserwacji urządzenia czy regularnych przeglądach jego stanu, a także wymianie komponentów.

Zobacz, ile zyskasz wybierając zbiornik Noel zamiast standardowego zasobnika na wodę o takiej samej pojemności.

Zbiornik Noel, w przeciwieństwie do tradycyjnych zasobników, nie wymaga stosowania dodatkowych komponentów, takich jak wymiennik płytowy, pompy czy katoda i anoda. Nie musisz przygotowywać się na żadne koszty poza podstawową ceną zbiornika. Prawidłowe działanie urządzenia nie zmienia się wraz z jego eksploatacją, dzięki czemu oszczędzasz również na serwisie.

 


 

 

 

Noel

Ekologia. Bezpieczeństwo. Oszczędność.

Zapewniamy nieprzerwany dostęp do ciepła w Twoim domu, hotelu  i wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. Zbiornik buforowy Noel akumuluje energię i współpracuje z każdą instalacją grzewczą. Nasz zbiornik można podłączyć do pompy ciepła lub innych źródeł ogrzewania. Chcesz dowiedzieć się, jak możemy zadbać o Twoje potrzeby? Napisz lub zadzwoń.

 

NOEL
tel. +48 713 666 242

Polityka Prywatności

Polityka prywatności w formularzach

FORMULARZ KONTAKTOWY