Dla projektantów

Tworzymy system przyjazny i dla użytkownika, i dla architekta. Intuicyjny w montażu i nieszkodliwy dla środowiska.

Zbiornika Noel nie może zabraknąć w Twoim projekcie, jeśli chcesz oferować rozwiązania:

  • Ekologiczne,
  • Oszczędne,
  • Proste w montażu,
  • Intuicyjne w użytkowaniu,
  • Praktyczne w utrzymaniu,
  • Współpracujące z każdą instalacją,
  • Nowoczesne

Przewagą zbiornika Noel nad podobnymi rozwiązaniami jest możliwość idealnego dopasowania urządzenia do konkretnego budynku i potrzeb jego mieszkańców lub użytkowników. Oprócz standardowych zbiorników, w ofercie znajdziesz urządzenia podatne na modyfikacje. Oznacza to indywidualne dobranie objętości zbiornika, jego wymiarów i mocy. To szczególnie istotne w przypadku nowoczesnego budownictwa, w którym na kotłownię w domu przeznacza się niewiele miejsca.

Elastyczność rozwiązania Noel jest widoczna również na etapie montażu zbiornika. Urządzenie współpracuje z każdym rodzajem instalacji grzewczej i może być podłączone na każdym etapie prac – również dodane do funkcjonującej już instalacji. Nie ma też ograniczeń dotyczących liczby urządzeń w układzie. Zbiornik z trzema wężownicami daje nieograniczone możliwości, w tym połączenie układu otwartego z zamkniętym czy standardowych źródeł ciepła (np. kotłów na paliwo stałe) z odnawialnymi (np. panelami słonecznymi).

 

Konsekwencją idealnego dopasowania zbiornika do rodzaju budynku są też oszczędności. Urządzenie pozwala w pełni wykorzystać energię produkowaną przez urządzenia grzewcze. W efekcie podczas jednego okresu grzewczego pozwala zaoszczędzić nawet 30% opału. Umożliwia to świetna izolacja termiczna i przechwytywanie energii ze źródeł ciepła. Energia zbędna w danym momencie nie jest spalana bez potrzeby, ale magazynowana i przekazywana do grzejników dopiero wtedy, gdy ma ogrzać wodę użytkową lub wnętrza.

 

Oszczędność kosztów wynika również z inwestycji w samo urządzenie. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy 3mm stal – dwukrotnie grubszą, niż przewiduje norma UDT. Miedziane wężownice znakomicie przewodzą ciepło, mają też właściwości antybakteryjne. Dzięki tym surowcom mogliśmy stworzyć urządzenie odporne na upływ czasu i działanie korozji. Klientom proponujemy 10 lat gwarancji. Możemy zapewnić, że jakość działania zbiornika nie ulegnie zmianie.

DOKUMENTACJA TECHNICZNA

Zbiornik Noel 400/1W/24 PDF CAD
Zbiornik Noel 400/2W/24 PDF CAD
Zbiornik Noel 700/1W/24 PDF CAD
Zbiornik Noel 700/1W/40 PDF CAD
Zbiornik Noel 700/2W/40 PDF CAD
Zbiornik Noel 700/3W/40 PDF CAD
Zbiornik Noel 900/1W/40 PDF CAD
Zbiornik Noel 900/1W/80 PDF CAD
Zbiornik Noel 900/2W/40 PDF CAD
Zbiornik Noel 900/2W/80 PDF CAD
Zbiornik Noel 900/3W/40 PDF CAD
Zbiornik Noel 1200/1W/40 PDF CAD
Zbiornik Noel 1200/1W/80 PDF CAD
Zbiornik Noel 1200/2W/40 PDF CAD
Zbiornik Noel 1200/2W/80 PDF CAD
Zbiornik Noel 1200/3W/40 PDF CAD

Noel

Ekologia. Bezpieczeństwo. Oszczędność.

Zapewniamy nieprzerwany dostęp do ciepła w Twoim domu, hotelu  i wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. Zbiornik buforowy Noel akumuluje energię i współpracuje z każdą instalacją grzewczą. Nasz zbiornik można podłączyć do pompy ciepła lub innych źródeł ogrzewania. Chcesz dowiedzieć się, jak możemy zadbać o Twoje potrzeby? Napisz lub zadzwoń.

 

NOEL
tel. +48 713 666 242

Polityka Prywatności

Polityka prywatności w formularzach

FORMULARZ KONTAKTOWY