Dla hotelu

Przyjedziemy! Doradzimy! Pomożemy! Dopasujemy zbiornik Noel do rodzaju instalacji w obiekcie.

Prowadzisz duży obiekt i musisz dostarczyć ciepłą wodę dziesiątkom, a może nawet setkom gości? A może jesteś właścicielem niewielkiego pensjonatu i w zimie masz problem z ogrzaniem wszystkich pokoi? Często wystarczy mała zmiana – dołączenie do instalacji zbiornika Noel – żeby zobaczyć dużą różnicę. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! (formularz kontaktowy znajduje się na dole strony)

Przykładowe instalacje, do których najlepiej dobrać zbiornik z jedną wężownicą:

 • Kocioł na paliwo stałe
 • Kominek z płaszczem wodnym + kocioł
 • Pompa ciepła + kominek z płaszczem wodnym

Czytaj więcej

Przykładowe instalacje, w połączeniu z którymi sprawdzi się zbiornik z dwiema wężownicami:

 • Kocioł + kolektory słoneczne
 • Kominek z płaszczem wodnym + instalacja gazowa
 • Kominek z płaszczem wodnym + kolektory słoneczne + instalacja gazowa

Czytaj więcej

Przykładowe instalacje, do których najlepiej podłączyć zbiornik z trzema wężownicami:

 • Kominek z płaszczem wodnym + kolektory słoneczne + instalacja gazowa
 • Kominek z płaszczem wodnym + pompa ciepła + instalacja gazowa

Czytaj więcej

Zbiornik do prostej instalacji

Nasze podstawowe urządzenie. Zbiera energię wyprodukowaną przez źródła ciepła i dostarcza je do każdego zakątka Twojego obiektu. Może samodzielnie nagrzewać wodę użytkową. Technologia, którą wykorzystuje, umożliwia przekazywanie ciepłej wody do kranów, pryszniców i innych miejsc poboru na bieżąco.

Zbiornik Noel nie wymaga od użytkowników obsługi – działa całkowicie samodzielnie. Potrafi przekazywać ciepło non stop, a wtedy gdy nie jest potrzebne, magazynować je na później. Sprawdzi się w małych obiektach, wykorzystujących proste instalacje np. z kotłem na paliwo stałe lub pompą ciepła.

Zbiornik do średniozaawansowanej instalacji

Wersja dla większych hoteli lub obiektów, które korzystają z co najmniej dwóch urządzeń grzewczych. Jedna wężownica może służyć do ogrzewania wody użytkowej na bieżąco. Druga – zostać podłączona do źródeł ciepła, np. pieca i paneli słonecznych.

Zbiornik z dwiema wężownicami świetnie współpracuje ze wszystkimi rodzajami urządzeń grzewczych. Mogą to być i klasyczne kotły gazowe, i wykorzystujące naturalne zasoby pompy ciepła. Objętość zbiornika zawsze dobieramy do potrzeb budynku i liczby użytkowników.

Zbiornik do zaawansowanej instalacji

Zbiornik do najbardziej rozbudowanych instalacji grzewczych. Jeśli w swoim obiekcie łączysz kilka źródeł ciepła i używasz różnych, np. w zależności od aktualnych potrzeb lub pory roku, dobrze wspomoże je zbiornik z trzema wężownicami. Pozwala na pełną możliwość kombinacji, w tym łączenie standardowych urządzeń grzewczych z tymi, które wykorzystują odnawialne źródła ciepła.

 

Co zyskujesz?

 • Cała energia zatrzymana w pomieszczeniach – zbiornik nie pozwala na marnowanie ciepła; jeśli nie jest ono potrzebne, akumuluje je i uwalnia później,
 • Bezpieczne ogrzewanie – nie narażasz nikogo na niebezpieczeństwo, zbiornik nie dopuszcza do zagotowania się wody w piecu czy kominku,
 • Niższe rachunki – cały opał trafia do pokoi i ogrzewa wodę, dzięki czemu możesz oszczędzić nawet 30% kosztów,
 • Wygoda – zbiornik działa samodzielnie, nie musisz pamiętać o jego włączaniu, wyłączaniu czy nadzorowaniu pracy,
 • Ciepła woda na zawołanie – koniec problemów z oczekiwaniem na ciepłą wodę przy większej liczbie gości; zbiornik dostarcza ciepłą wodę na bieżąco na całym terenie obiektu,
 • Dopasowanie do każdego budynku – wymiary, pojemność i moc zbiornika dopasujemy do potrzeb Twoich, liczby gości i rodzaju budynku; wykonujemy zbiorniki o indywidualnych parametrach, na zamówienie

 

Dowiedz się więcej o korzyściach

Nadal nie jesteś pewny, który ze zbiorników sprawdzi się w Twoim hotelu? Napisz lub zadzwoń  – spotkamy się i doradzimy, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze.

Zobacz też nasze dotychczasowe realizacje  – być może znajdziesz obiekty podobne do Twojego, które korzystają już ze zbiorników Noel.

Noel

Ekologia. Bezpieczeństwo. Oszczędność.

Zapewniamy nieprzerwany dostęp do ciepła w Twoim domu, hotelu  i wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. Zbiornik buforowy Noel akumuluje energię i współpracuje z każdą instalacją grzewczą. Nasz zbiornik można podłączyć do pompy ciepła lub innych źródeł ogrzewania. Chcesz dowiedzieć się, jak możemy zadbać o Twoje potrzeby? Napisz lub zadzwoń.

 

NOEL
tel. +48 713 666 242

Polityka Prywatności

Polityka prywatności w formularzach

FORMULARZ KONTAKTOWY