Co robimy

Produkujemy urządzenia: zbiorniki buforowe z miedzianą wężownicą do ciepłej wody, zbiorniki buforowe do pomp ciepła , które zapewniają stały dostęp do ogrzewania i ciepłej wody: tanio, bezpiecznie i ekologicznie. Wykorzystujemy polskie surowce i wspieramy lokalny przemysł – nasz zakład produkcyjny znajduje się pod Wrocławiem.

Wiemy, że nie każdy dysponuje specjalistyczną wiedzą o instalacjach grzewczych. Dlatego dążyliśmy do stworzenia produktu, z obsługą którego żaden z naszych klientów nie będzie miał trudności. Po latach prób i modyfikacji możemy pochwalić się całkowicie bezobsługowym zbiornikiem. Co więcej – dzięki Noelowi inne urządzenia grzewcze w domu lub innym budynku potrzebują znacznie mniej uwagi, niż przed jego podłączeniem.

Nie zostawimy Cię samego z wyborem odpowiedniego urządzenia. Zależy nam na tym, byś w pełni skorzystał z możliwości zbiornika. Jeśli nie jesteś zadowolony z dotychczasowej instalacji grzewczej – obejrzymy ją i znajdziemy przyczynę problemu. Jeżeli jesteś w trakcie budowy domu lub innego obiektu – zadamy odpowiednie pytania, żeby dobrać zbiornik, który zapewni Ci maksimum komfortu – ciepłe wnętrza, wodę i wygeneruje oszczędności. Gdy podejmiesz już decyzję, przywieziemy zbiornik na budowę, byś nie musiał martwić się o jego transport

Zbiorniki Noel działają w oparciu o przygotowane przez nas schematy. Chcieliśmy maksymalnie uprościć montaż, dlatego starannie opisaliśmy dokumenty, żeby prowadziły instalatora przez ten proces krok po kroku. Jednocześnie nasi specjaliści są cały czas do dyspozycji. W przypadku pytań o jakikolwiek etap instalacji, chętnie na nie odpowiedzą. Tym samym dajemy gwarancję instalatorowi, że po zakończonym montażu klient otrzyma sprawny system ogrzewania.

Nasze działania opieramy na współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami. Produkcja wszystkich komponentów do zbiorników Noel odbywa się w Polsce. Opracowaliśmy połączenie surowców, które współpracują ze sobą i razem tworzą unikalne, maksymalnie efektywne rozwiązanie. Miedź, którą wybraliśmy do produkcji wężownicy przewodzi ciepło 6 razy lepiej, niż stosowana w innych zbiornikach stal. Ma właściwości bakteriobójcze i można bezpiecznie stosować ją w kontakcie z bieżącą wodą. Stal pokrywająca zbiornik jest dwa razy grubsza, niż przewidywana przez normy. Dzięki temu oferujemy aż 10 lat gwarancji na bezawaryjne działanie zbiornika.

Noel

Ekologia. Bezpieczeństwo. Oszczędność.

Zapewniamy nieprzerwany dostęp do ciepła w Twoim domu, hotelu  i wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. Zbiornik buforowy Noel akumuluje energię i współpracuje z każdą instalacją grzewczą. Nasz zbiornik można podłączyć do pompy ciepła lub innych źródeł ogrzewania. Chcesz dowiedzieć się, jak możemy zadbać o Twoje potrzeby? Napisz lub zadzwoń.

 

NOEL
tel. +48 713 666 242

Polityka Prywatności

Polityka prywatności w formularzach

FORMULARZ KONTAKTOWY