Zbiorniki do pomp ciepła

 

  Połączenie pompy ciepła i zbiornika Noel to optymalne rozwiązanie przy ogrzewaniu domu. Zbiornik gwarantuje dłuższą żywotność pompy. Dodatkowo, nadmiar energii można wykorzystać do ogrzewania wody.
Ciepła woda non-stop

Zbiornik buforowy Noel zapewnia sprawną pracę pompy. Niezależnie od tego, jaką mocą dysponuje pompa w danej chwili, zbiornik odbiera całą moc. Przy zwiększeniu mocy pompy ciepła, skraca się czas grzania ciepłej wody użytkowej.

Zbiornik odbiera 100% mocy grzewczej pompy ciepła. Dzięki temu zapewniona jest sprawna praca pompy. Użytkownicy otrzymują ciepłą wodę w kranach i innych miejscach odbioru już przy temperaturze 50C w zbiorniku. Znika problem oczekiwania na ciepłą wodę, przez co domownicy mogą zaoszczędzić swój czas oraz obniżyć rachunki.
Pompa ciepła na dłużej.

Zbiornik Noel zapewnia pracę pompy ciepła przy optymalnych parametrach, co przedłuża jej żywotność. Zbiornik Noel odbiera 100% mocy grzewczej od pompy i magazynuje ją, co przekłada się na sprawną pracę pompy ciepła.
Stała sprawność.

Praca zbiornika Noel jest niezmienna w czasie. Zastosowane do produkcji materiały nie ulegają korozji i uszkodzeniom oraz nie zużywają się. Zbiornik jest podwójnie zabezpieczony przed korozją – wewnętrznie oraz zewnętrznie, za pomocą przeznaczonej do tego farby. Wykorzystana stal polskiego producenta o grubości 3 mm gwarantuje długą żywotność urządzenia.

Czas użytkowania zbiornika nie wpływa na zmniejszenie jego wartości oraz wydajności c.w.u. Ponadto, wysokiej klasy materiały pozwalają na udzielenie 10-letniej gwarancji na wszystkie zbiorniki w ofercie Noel.
Zobacz schemat podłaczenia pompy ciepła z naszym zbiornikiem


Sprawdź naszą ofertę:
Zbiorniki standardowe z 1 wężownicą

 

 

Skontaktuj się z naszym Technicznym Opiekunem Klienta: Zadzwoń: + 48 508 258 827 lub napisz techniczny@noel.pl
Noel- biuro: w trakcie przeprowadzki, zapraszamy do kontaktu: biuro@noel.pl, tel. 71 362-23-20 Copyright © Noel
Zbiorniki standardowe Zbiorniki standardowe Zbiorniki standardowe