Zbiorniki na miarę

Każdy z naszych zbiorników możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

Wymiary


W zależności od warunków panujących w kotłowni odpowiednio dobierzemy wysokość i szerokość urządzenia. Wybór konkretnego zbiornika nie musi być ograniczony metrażem kotłowni. Zbiorniki Noel są indywidualnie dopasowywane do wymiarów pomieszczenia, w których zostaną zainstalowane. Pomagają w tym regulowane nogi urządzenia, które dodatkowo ułatwiają montaż na nierównych powierzchniach.

Pojemność


Aby zapewnić odpowiednią pracę urządzeń w systemie grzewczym, zbiornik musi mieć określoną pojemność. Im większa, tym dłużej zbiornik będzie mógł przekazywać energię cieplną, niezależnie od pracy źródeł ciepła.

Moc


Odpowiednią moc urządzenia najlepiej jest dobrać w oparciu o potrzeby użytkowników oraz typy źródeł ciepła. Oferujemy doradztwo z zakresie dobrania najlepszej mocy w zależności od typu instalacji oraz liczby użytkowników.

Połączenia


W standardzie oferujemy zbiorniki z jedną, dwiema lub trzema miedzianymi wężownicami. Wybór liczby wężownic zależy od rodzaju instalacji grzewczej. Zastosowanie trzech wężownic zapewnia pełną dowolność kombinacji, umożliwia też połączenie układu otwartego z zamkniętym. Na zamówienie możemy zaproponować wykonanie dodatkowych, niestandardowych króćców. Dzięki temu możesz stworzyć system połączeń idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Pobierz formularz dopasowania zbiornika

 

Skontaktuj się z naszym Technicznym Opiekunem Klienta: Zadzwoń: + 48 508 258 827 lub napisz techniczny@noel.pl
Noel- biuro: w trakcie przeprowadzki, zapraszamy do kontaktu: biuro@noel.pl, tel. 71 362-23-20 Copyright © Noel
Zbiorniki standardowe Zbiorniki standardowe Zbiorniki standardowe